Kim jestem?

Studia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, jak również praca w biurach projektowych pod okiem doświadczonych architektów i projektantów wnętrz pozwoliły mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia, które ciągle poszerzam i wykorzystuję w swojej pracy.

Jestem młodą architekt, dla której praca jest pasją, a pasja zawodem. Decydując się na założenie pracowni AMK² kierowałam się przede wszystkim chęcią dalszego rozwoju i możliwością tworzenia własnych, autorskich projektów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i wybrednych Inwestorów.

Architektura jest dla mnie sposobem na życie. Studia były tylko utwierdzeniem w przekonaniu, ze właśnie to w życiu chcę robić. Dlatego też pojawiła się myśl o rozpoczęciu nauki rysunku dla przyszłych kandydatów na studia architektoniczne – aby swoją pasją zarażać innych i przekazywać im wiedzę, przeze mnie już zdobytą.

Jako architekta cechuje mnie rzetelność, terminowość, sumienność i dokładność, zaś jako nauczyciel jestem cierpliwa, wymagająca i w umiejętny – ale luźny sposób przekazuję wiedzę.

Firma znajduje się na terenie miasta Cieszyn.

Usługi są świadczone z dojazdem do Klienta
na terenie Województwa Ślaskiego.